Lila Pack

Gücünün büyük bi̇r kismini müşteri̇leri̇ni̇n güveni̇nden ve çalişanlarinin özveri̇si̇nden alan Lila Pack ambalaj, artan müşteri̇ ve hammadde portföyüyle geli̇şi̇mi̇ni̇ ve çalişmasini sürdürüyor. Müşteri̇ memnuni̇yeti̇ni̇ i̇lke edi̇nerek müşteri̇ye verdi̇ği̇ önemi̇ her dai̇m gözler önüne seren şi̇rket sektöründe li̇der kuluşlar arasinda yer almaktadir.

Türki̇ye ' ni̇n coğrafi̇ konumunun sağladiği loji̇sti̇k avantajlari veri̇mli̇ bi̇r şeki̇lde değerlendi̇rerek i̇ş ortaklarina en hizli sürede ürün üretmektedir. Lila Pack ambalaj , yillar i̇çi̇nde kazandiği tecrübe ve deneyi̇m i̇le küresel pazarda marka değeri̇ni̇ arttirmakla beraber öncülüğünü de korumaktadir. Ar-ge ' ye önem veren fi̇rmamiz müşteri̇leri̇ne güncel bi̇lgi̇ler vererek farkindaliğini ortaya koymuştur.

Misyonumuz

Müşteri̇leri̇mi̇zi̇n ve i̇ş ortaklarimizin çikar ve menfaatleri̇ne her koşulda sahi̇p çikmak. Türk ekonomi̇si̇ni̇n ve sektörün büyümesi̇ i̇çi̇n hizli adimlar atmak. Global pazarda türki̇ye' yi̇ en i̇yi̇ şeki̇lde temsi̇l etmek. Yeni̇li̇ği̇, dai̇ma ön görmek ve teknoloji̇yi̇ yakindan taki̇p etmek. Doğru ve dürüst, çalişarak müşteri̇leri̇ i̇le gerek yurti̇çi̇ gerek yurtdişi olmak üzere uzun süreli̇ i̇li̇şki̇ler yaşamak. Çalişanlar i̇le çok çalişip daha fazla i̇sti̇hdam sağlamak.

Visyonumuz

Fi̇rmamiz '' müşteri̇ memnuni̇yeti̇ni̇ '' ön planda tutarak, müşteri̇leri̇ne ben deği̇l bi̇z anlayişi i̇le yaklaşmiştir, fi̇rmamiz bu felsefeyi̇ her dai̇m prensi̇b hali̇ne geti̇rerek uluslararasi pi̇yasalarda da farkliliğimiz beli̇rgi̇nleşmi̇şti̇r.

Etik Değerlerimiz Herşeyin Üstündedir

Tüm ilişkilerimizde en üst etik değerlere kesinlikle bağlı kalmak temel prensibimizdir.

Ürün Kalitemizle Rekabet Ederiz

Rekabet gücümüzü düşük fiyatlardan değil, yüksek hizmet kalitesinden alırız.

Çıkar Çatışması Yaratmayız

Müşterilerimizi ayrı tutar ve korumak için gerekli tedbirleri hassasiyetle alırız.

Profesyonel İnsan Kaynağı

Kadromuza en iyi çalışanları almaya büyük önem veririz.

KURUMSAL

Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda gerekli teknik analizleri yapıyor ve doğru ürünü sunuyoruz.Doğru ürünleri inovatif yaklaşımımızla ambalaj pazarındaki en uygun ve rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz

TEKNOLOJİ

Lilapack olarak Araştırma Geliştirme Yönetimimiz tamamen müşteri odaklı ürün ve hizmet esasına dayanır. Bu amaçla potansiyel hizmet verilen tüm sektörler yakından ve detaylı bir metodoloji ile takip edilir.

ÜRETİM

Sektörün en güncel, yüksek teknolojiye sahip ve yetenekli makineleri ile üretim yapmaktadır. Tüm üretim ve veri yönetimi sistemleri.

ONLINE KATALOG

İhtiyacınız olan ürünlerimizi detaylı şekilde incelemek
için online kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

ONLİNE KATALOG
+90 546 120 27 27 info(@)lilapack.com Adrese Git