Lila Pack İhracat

´Lila Pack Avrupa’nın çeşitli ülkelerine ihracat yapmaktadır. Gemi ile konteyner bazında ya da tır bazında ürünlerini ihraç etmektedir. Uluslararası FEFCO ‘nun belirlediği üretim kalite standartlarına uygun olarak üretimini gerçekleştirmekte olduğu arasında kağıt ambalaj, safia, ondüle, Flekso baskılı karton kutu, ofset baskılı karton kutu ve Flekso Baskılı Karton Koli çeşitleri ile yurtdışındaki müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Bu sayede her dönem Avrupa pazarındaki ihracatını arttırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Etik Değerlerimiz Herşeyin Üstündedir

Tüm ilişkilerimizde en üst etik değerlere kesinlikle bağlı kalmak temel prensibimizdir.

Ürün Kalitemizle Rekabet Ederiz

Rekabet gücümüzü düşük fiyatlardan değil, yüksek hizmet kalitesinden alırız.

Çıkar Çatışması Yaratmayız

Müşterilerimizi ayrı tutar ve korumak için gerekli tedbirleri hassasiyetle alırız.

Profesyonel İnsan Kaynağı

Kadromuza en iyi çalışanları almaya büyük önem veririz.

KURUMSAL

Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda gerekli teknik analizleri yapıyor ve doğru ürünü sunuyoruz.Doğru ürünleri inovatif yaklaşımımızla ambalaj pazarındaki en uygun ve rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz

TEKNOLOJİ

Lilapack olarak Araştırma Geliştirme Yönetimimiz tamamen müşteri odaklı ürün ve hizmet esasına dayanır. Bu amaçla potansiyel hizmet verilen tüm sektörler yakından ve detaylı bir metodoloji ile takip edilir.

ÜRETİM

Sektörün en güncel, yüksek teknolojiye sahip ve yetenekli makineleri ile üretim yapmaktadır. Tüm üretim ve veri yönetimi sistemleri.

ONLINE KATALOG

İhtiyacınız olan ürünlerimizi detaylı şekilde incelemek
için online kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

ONLİNE KATALOG
+90 546 120 27 27 info(@)lilapack.com Adrese Git