Şarküteri ve Market gibi sirkülasyon hızının yüksek olduğu bir sektöre hitap ediyorsanız, Standart Vakum Poşetlerimizi tercih edebilirsiniz. Standart Vakum Poşetler, vakumlu ürünlerinize 1 ile 6 ay arasında raf ömrü sağlamaktadır.Vakumlu ürününüzün raf ömrü, ürününüzün yapısına ve kullanacağını kalınlığa göre belirlenmektedir.Darbe ve yırtılmalara karşı dayanıklı bu vakum poşeti ile son tüketicinin ürününüzü paketlendiği andaki lezzeti ile tattığından emin olabilirsiniz.

KURUMSAL

Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda gerekli teknik analizleri yapıyor ve doğru ürünü sunuyoruz.Doğru ürünleri inovatif yaklaşımımızla ambalaj pazarındaki en uygun ve rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz

TEKNOLOJİ

Lilapack olarak Araştırma Geliştirme Yönetimimiz tamamen müşteri odaklı ürün ve hizmet esasına dayanır. Bu amaçla potansiyel hizmet verilen tüm sektörler yakından ve detaylı bir metodoloji ile takip edilir.

ÜRETİM

Sektörün en güncel, yüksek teknolojiye sahip ve yetenekli makineleri ile üretim yapmaktadır. Tüm üretim ve veri yönetimi sistemleri.

ONLINE KATALOG

İhtiyacınız olan ürünlerimizi detaylı şekilde incelemek
için online kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

ONLİNE KATALOG
+90 546 120 27 27 info(@)lilapack.com Adrese Git